آثار سعید خاوری نژاد

مترجم، محقق است

 

کتاب های کودک


 غرب خورشید، شرق ماه
     ماجرای شاهزاده ای که با جادو به خرس تبدیل شده و به خانه دهقانی فقیر می رود تا دختر او را به همسری بگیرد. پس از کش و قوس های فراوان دختر تلاش می کند او را نجات دهد و به حالت اول برگرداند و سرانجام با او ازدواج می کند.

تصاویر   

        

فین مک کول
     رقابتی بین دو پهلوان ایرلندی به نام فین مک کول و اسکاتلندی به نام انگوس. آن ها با هم به رقابت می پردازند و فین مک کول که می بیند در حال شکست خوردن است با زیرکی همسرش بر انگوس پیروز می شود.

تصاویر
    

        


شاهزاده قورباغه
     به مناسبت تولد شاهزاده خانم برای او توپ طلایی درست می شود که در حین بازی در آب می افتد. قورباغه ای که در اصل شاهزاده ای جادو شده بوده آن را می آورد و با شاهزاده دوست می شود. پس از چندین ماجرا سرانجام با همدیگر ازدواج می کنند.

تصاویر 

        

قلم موی جادویی
     داستان پسری فقیر که به خاطر کمک به پیرمردی رهگذر قلم مویی جادویی هدیه می گیرد که هر چیزی که با آن نقاشی می شود به واقعیت تبدیل می شود. او با آن هم برای مردم خوراک و پوشاک تهیه می کند و هم ارباب بدجنس را به دوردست ها می فرستد.

تصاویر


 

       

پسر، پدر و خر
     ماجرای پدر و پسری که با خر خود در حال رفتن به شهر بودند. هر کسی در طول مسیر، به آن ها برای سوار شدن بر خر یک پیشنهاد می داد تا این که در اثر فشار وزن همه آن ها در آب می افتند و خیس می شوند.

تصاویر


 

       


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic